Öyle Bir Geçer Zamanki
Hoş Geldiniz...

Sitemizde Linkleri Görebilmek İçin Lütfen ücretsiz üye olunuz...

İyi Vakit GEÇİRMENİZ dİLEĞİYLE

Öyle Bir Geçer Zamanki
Hoş Geldiniz...

Sitemizde Linkleri Görebilmek İçin Lütfen ücretsiz üye olunuz...

İyi Vakit GEÇİRMENİZ dİLEĞİYLE

Öyle Bir Geçer Zamanki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Öyle Bir Geçer Zamanki

Gayri Resmi Formu_Ve Tüm DizileR

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yine aynı kare!

YazarMesaj
Admin
YönetiM
YönetiM
Admin

Yine aynı kare! Empty
MesajKonu: Yine aynı kare!    Yine aynı kare! EmptyÇarş. Ara. 29, 2010 7:34 pm

Yine aynı kare! 291220101257042303479_2

Yine aynı kare!
Yaprak Dökümü dizisi oyuncularının katıldığı Beyaz Show'da ardebe yaşandı.

Yaprak Dökümü dizisini oyuncularının katıldığı Beyaz Show'a aşırı derecede alkollü giden Tolga Karel ortamın gerilmesine yol açtı. Ayakta bile duramayan Karel'i,Beyaz programına çıkartmazken aralarında bir arbede yaşandı.

KAHVE İÇİRDİLER

Ay Yapım'ın yapımcısı Kerem Çatay'da oyuncusunun bu sorumsuz davranışı karşısında kızarken, Fahriye Evcen rol arkadaşına kahve içirerek ayıltmaya çalıştı.
Program başladığında bir bir konuklarını stüdyoya çağıran Beyaz, sıra Tolga Karel'e geldiğinde "Gelemiyor. İlerleyen dakikalarda herhalde aramıza katılır" diyerek olayı geçiştirdi.

"UTANDIRIYORSUNUZ BENİ"

Programın bitimine yakın konuğunu stüdyoya çağıran Beyaz kuliste yaşananları programına hiç yansıtmadı. Bugün Gazetesi'nde yer alan habere göre; Bu saate kadar beklettik seni kusura bakma" diyen Beyaz'ın hoşgörüsü karşısında Karel,"Utandırıyorsunuz beni" diyerek hatasını anlamıştı. Her anlatılana tuhaf hareketler sergileyerek gülen Karel programa geç gelmesinin nedenini İstanbul trafiğine bağladı.
Tolga Karel daha önce de alkollü bindiği uçakta yolcuları rahatsız ettiği için dayak yemişti.
Yazete
http://oylebirgecerzamanki.hareket-forum.com

Yine aynı kare!
1 sayfadaki 1 sayfası